Mon - Fri : 09:00 - 17:00
contact@beautycare.com
1800-222-222

Szkolenia

Szkolenia prawnicze

Kancelaria oferuje przeprowadzenie szkoleń z zakresu

  • Dostęp do informacji publicznej

  • Prawo pracy

  • Zarządzanie nieruchomościami

  • Przeciwdziałanie dyskryminacji w miejscu pracy

  • Ochrona danych osobowych

Na życzenie klienta także z zakresu innych dziedzin prawa.

Szkolenia organizujemy dla klientów i uważamy, że klienci powinni odnieść maksymalną korzyść ze szkolenia. Na prośbę klienta, program szkolenia dostosowujemy do przedstawionych nam wstępnych wytycznych i oczekiwań, tak aby uczestnicy mogli uzyskać w trakcie szkolenia wiedzę dokładnie z tego zakresu, który ich interesuje. Nasze doświadczenie zarówno w zakresie świadczenia pomocy prawnej jak i organizowania szkoleń pozwala nam na pełną elastyczność w tym zakresie oraz pełne spełnienie oczekiwań klienta.

Szkolenia realizowane są w pakietach 4 godzinnych6 godzinnych oraz 8 godzinnych, w zależności, od wyboru klienta.

Atutem realizowanych przez nas szkoleń jest ich interaktywność.

Punktem wyjścia szkolenia jest program przygotowany przez Kancelarię, jednak w czasie szkoleń skupiamy się na szczegółowych zagadnieniach lub trudnościach, zgłaszanych przez uczestników. Dzięki temu każdy uczestnik może, w ramach szkolenia, uzyskać informację i poradę, jakie rozwiązanie optymalnie zastosować w danej sprawie. W konsekwencji, nasze szkolenia, w pewnym zakresie, umożliwiają uzyskanie ustnej porady prawnej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konieczności znajdowania kreatywnych rozwiązań w najbardziej złożonych sytuacjach prawnych, możemy skutecznie wskazać uczestnikom szkoleń sposoby rozwiązania trudności, z którymi zetknęli się w swojej bieżącej pracy lub praktyce.

Szkolenia są prowadzone we współpracy z Fundacją Media 3.0, Fundacją Re:akcja, Sanduro
Group, ABC Nieruchomości